Kategorie e-shopu
Čokoláda podle výrobce

Čokoláda Callebaut - Brazil, balení 250 g

Čokoláda Callebaut » Čokoláda do fondue
Čokoláda Callebaut » Single origin Callebaut
Čokoláda na fondue » Hořká čokoláda na fondue
Čokoláda single origin

Cena:99.00 Kč
Dostupnost:Skladem
ks

Chuťově nejzajímavější zde nabízená čokoláda. Hořká single origin čokoláda Brazil s obsahem kakaa 68,8 % je vyrobena z kakaových bobů odrůdy Trinitario a Amazonian Forastera. Nachází se zde také jedna z nejpozoruhodnějších kakaových plantáží Ouro Verde, kde rostou kakaové boby pro nejnovější single origin čokoládu Callebaut - Brazil.

Zdejší biodiverzita vegetace je bohatší než kdekoliv jinde na světě. Místní farmářská družstva fermentují a suší své vyjímečné kakaové boby odrůdy Trinitario s velkou péčí, s důrazem na boby s výraznými tropickými ovocnými příchutěmi. Single Origin Brazil je otevřenou výzvou pro každého šéfcukráře k objevování nových a originálních chuťových kombinací.

Hořká single origin čokoláda Brazil s obsahem 68,8 % kakaa je čokoláda s výrazně intenzivní kakaovou chutí, s hutným až kyselým prvním dojmem a postupně nabíhajícími svěžími tóny tropického ovoce.

Tato čokoláda je ideální pro použití do čokoládového fondue a po přidání kakaového másla Easymelt také v čokoládové fontáně. Není vhodné přidávat olej, zkazí se tím skvělá chuť. Přidáním kakaového másla Easymelt se chuť neovlivní, ale zlepší se tekutost.
Můžete ji použít ale také jako základ čokoládové pěny, krémů nebo na výrobu pralinek.

Výrobce: Callebaut

Kakao: 66,8 %

Rozvažované balení: 0,25 kg